פיינטבול: הדרך האולטימטיבית לחגוג מסיבת רווקים

אז החבר הכי טוב שלכם הודיע לכם שהוא מתחתן, אחרי שסיימתם להתרגש ולהסתלבט עליו קצת. הגיע הזמן לערוך לו את מסיבת הרווקים שהוא לא ישכח לעולם. אם אתם מחפשים משהו חדשני, מעניין, מצחיק ומאתגר שגם מאפשר לפרוק אגרסיות, הגעתם למקום הנכון. משחק פיינטבול יהווה עבורכם את ההתחלה המושלמת לסופ"ש הרווקים או ליום מסיבת הרווקים האולטימטיבית. כל הפרטים במאמר שלפניכם.

קצת על פיינטבול

פיינטבול זהו בעצם משחק המדמה קרב באופן אמיתי וריאליסיטי רק שבמקום פצועים, הרוגים וכדורים חיים משחקים עם כדורי צבע שנורים מתוך רובה שעובד באמצעות לחץ אויר. כדורי הצבע משאירים בעת הפגיעה כתם צבע ובכך ניתן לזהות פגיעות. משחק הפיינטבול נערך בתוך מתחם לחימה ייעודי ומותאם עם תעלות, כלי רכב ישנים, מקומות מסתור ומחסה. את משחק הפיינטבול משחקים תוך כדי חבישת לבוש מיוחד אשר מגן על אזורים רגישים בגוף כגון קסדה, משקפי מגן וכיו"ב.

 

משחק הפיינטבול מוסדר באיגודים שונים ונערכים תחרויות וליגות במרבית המדינות המערביות וכן תחרויות בין לאומיות. משחק הפיינטבול משמש בין היתר לאמן כוחות מיוחדים ללוחמה בטרור ולדמות קרב אמיתי תוך כדי ירי וללא פצועים.

אז מה הקשר בין מסיבת רווקים לפיינטבול?

איך גברים מודדים את החברות ביניהם? אם הדבר הראשון שקפץ לכם לראש זה על פי מסיבת הרווקים שארגנתם אחד לשני, אז אין ספק שאתם צודקים. כל חתן לעתיד, מצפה שיערכו לו את מסיבת הרווקים הטובה ביותר. אז אם אתם מחפשים משהו קצת מעבר , מקורי ומיוחד אין ספק שמשחק הפיינטבול יתן לכם את המענה המושלם ליום הרווקים. משחק הפיינבטול יאפשר לכם להוציא אגרסיות, לרוץ , להשתולל, לקפוץ, לירות אחד על השני והכי חשוב לפתוח את מסיבת הרווקים באופן המושלם ביותר. אין הרגשה טובה יותר מלראות את החברה יורים אחד בשני כדורי צבע תוך כדי צעקות קרב.משחק הפיינטבול איננו אך ורק משחק של יריות כדורי צבע. אלא הוא משלב בתוכו אסטרטגיה, טקטיקה, כושר גופני, עבודת צוות, דיוק, חדשנות ועוד.

אז למה להתחיל את מסיבת הרווקים בפיינטבול דווקא אצלנו?

זה לא משנה אם מסיבת הרווקים שלכם היא באזור המרכז או הצפון, אנחנו בפיינטבול אקסטרים מפוזרים באתרים שונים בארץ מאזור הרצליה וצפונה. ואם את גרים בדרום, הסירו דאגה מליבכם, ניתן להזמין ניידת מיוחדת שתגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש. בפיינטבול אקסטרים תקבלו את כל הציוד הדרוש להגנתכם וכמובן ליהנות מהמשחק מהרובים המתקדמים ביותר וללא תקלות וכל זאת תחת ליווי מקצועי ,ומלא לאורך כל האירוע.
מתחם המשחקים בפיינטבול אקסטרים הוא המאובזר והמתקדם ביותר בארץ. המתחם שלנו כולל מקומות של צמחייה סבוכה, כלי רכב, תעלות, בתים , חביות מטרות שונות ועוד. מתחם המשחקים המאובזר מאפשר לשחקנים לבחור סוגי משחקים שונים ומספר תרחישים שונים במהלך זמן הפעילות. ליווי אישי צמוד ומקצועי על ידי שחקנים מנוסים ומפעילי האתר להנאה מרבית של השחקנים במהלך כל זמן הפעילות תוך מתן דגש לרצון המשתתפים. הסבר מקצועי לפני תחילת הפעילות אשר כולל תדריך בטיחות והסבר על תפעול רובי הצבע.

מסיבת רווקים אקסטרימית במיוחד

פגעתם באח של הכלה, עשיתים אמבוש לחתן, כבשתם את הפסגה ולקחתם את הדגל?! ההנאה לא מסתיימת רק במשחק הפיינטבול. באקסטרים פיינטבול קיימות אטרקציות נוספות כגון אומגה, פארק חבלים, מטווחים, קיר טיפוס, רכבי שטח, סנפלינג, שייט סירות טורנאדו, יער קופים, מקפצת טנדם ועוד מגוון אטרקציות אקסטרים אשר יהפכו כל מסיבת רווקים ליום הבלתי נשכח של החתן וכל החבר'ה שמסביב.

פיינטבול בגלבוע, פיינטבול חיפה, פיינטבול גלבוע, פיינטבול שפיים, פיינטבול הרצליה, פיינטבול הגושרים, פיינטבול תל אביב
מובילים אתכם לחוויה חדשה של פעילויות אקסטרים ומשחקי פיינטבול
לחברתנו מגרשי פיינטבול בכל הארץ וניידת פיינטבול המגיעה עד אליכם עם הציוד החדש והמקצועי בישראל.